Oldalainkat 128 vendég és 0 tag böngészi

   
Szöveg méret

2017. március 25. - "Természet Varázsa" Komplex Természettudományos Csapatverseny

2017. március 25. - A "Természet Varázsa"
Komplex Természettudományos Csapatverseny

A 7. évfolyamosoknak meghirdetett, "Természet Varázsa" Komplex Természettudományos Csapatverseny országos döntőjébe Bambuk Beáta és Pető Tünde 7.a osztályos tanulóink jutottak. A március 25-i egész napos rendezvényre, az ország különböző helyeiről érkeztek csapatok, melynek helyszínéül az EKE Gyakorlóiskolája szolgált. A két fős csapatoknak plakátot kellett készíteni és bemutatni a környezetvédelem vagy a fenntartható fejlődés témaköréből, majd kémiából és fizikából gyakorlati és elméleti, biológiából és földrajzból elméleti tudásukról adhattak számot. A szoros versenyben iskolánk diákjai a középmezőnyben végeztek.

Felkészítő tanáraik: Baksáné Czibak Imelda, Ferenc Tamásné, Palotás László


Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

 3300 Eger Kossuth Lajos utca 8.  Telefon: +36 36 312-190