Oldalainkat 131 vendég és 0 tag böngészi

   
Szöveg méret

WardNet weboldal zárása, további elérhetőség

Kedves Látogatóink!

Ternyák Csaba érsek úrral aláírt megállapodás értelmében, 2017. szeptember 1-től Congregatio Jesu egri általános iskolája és zeneiskolája beolvadt a Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskolába,
a gimnáziuma és kollégiuma pedig az Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium és Gimnázium nevet viselő szomszédos intézménybe.

Mindkét iskola fenntartója az Egri Főegyházmegye.

A továbbiakban  - 2017. szeptember 1-től -  a két intézmény weboldaláról tájékozódhatnak, az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

A Szent Imre Katolikus Általános Iskola és
Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola

3300 Eger, Deák Ferenc út 45. és a Kossuth Lajos utca 8. szám alatti épület

                   

Andrássy György Katolikus Közgazdasági
Szakgimnázium és Gimnázium

3300 Eger, Klapka György utca 7.

2017. március 25. - "Természet Varázsa" Komplex Természettudományos Csapatverseny

2017. március 25. - A "Természet Varázsa"
Komplex Természettudományos Csapatverseny

A 7. évfolyamosoknak meghirdetett, "Természet Varázsa" Komplex Természettudományos Csapatverseny országos döntőjébe Bambuk Beáta és Pető Tünde 7.a osztályos tanulóink jutottak. A március 25-i egész napos rendezvényre, az ország különböző helyeiről érkeztek csapatok, melynek helyszínéül az EKE Gyakorlóiskolája szolgált. A két fős csapatoknak plakátot kellett készíteni és bemutatni a környezetvédelem vagy a fenntartható fejlődés témaköréből, majd kémiából és fizikából gyakorlati és elméleti, biológiából és földrajzból elméleti tudásukról adhattak számot. A szoros versenyben iskolánk diákjai a középmezőnyben végeztek.

Felkészítő tanáraik: Baksáné Czibak Imelda, Ferenc Tamásné, Palotás László


Egri Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

 3300 Eger Kossuth Lajos utca 8.  Telefon: +36 36 312-190